ZAINovky počas adventu

Milujem čas pred Vianocami. Je to obdobie plné lásky, pochopenia, vďačnosti, dobrosrdečnosti a pokoja v zhone. Začiatky bývajú náročné a plné výziev, či už keď som sa chcela po operácii prvýkrát postaviť, alebo rozbehnúť novú značku. Tieto príbehy spája ODHODLANIE ísť a prekonať zlyhanie a strach. Vnútorná motivácia, ktorá ma ženie vpred, je poznanie pravdy, že som milovaná, že som stvorená so zámerom môjho autora. Vianoce sú späté s narodením Ježiša. Jeho príchod vyvolal rozruch, pretože pravda, ktorú pomenúval zasiahla do hĺbky srdca každého, koho stretol. Úžasné na tom celom je, že so zainovkou môžeš urobiť to isté aj ty dnes.

Advent u nás doma

Čas pred Vianocami u nás doma je rovnako plný výziev a úloh, ktoré nás ako rodinu zbližujú. Náš adventný kalendár nie je naplnený čokoládkami, ktorý bežne dostať v predajniach. Je v nich 24 jednoduchých úloh, ktoré máme ako rodina za daný deň absolvovať. Tento rok sme začali tým, že každý mal povedať, čo má na tom druhom rád. Odpovede boli rôznorodé, no jedna na moju adresu zasiahla moje srdce. Moja dcéra po tom, ako ma dennodenne vidí a aj po operácií pri preväzovaní rán zhodnotila, aké nepekné rany mám, povedala: „Mamka ja mám na tebe rada, aká si krásna.“ Táto jednoduchá detská pravda zmenila môj deň. Pozývam aj vás do toho, meniť deň prostredníctvom zainoviek s jednoduchou pravdou.

OFFLINE predaj 16.-17. DECEMBER

Jedinečné príležitosti okrem nášho e-shopu v tento adventný čas bude prostredníctvom offline predaja, ktorý chystáme 16. 12. v Košiciach na MAME markete v Ortodoxnej synagóge od 11.00- 20.00.

Ak si z Prešova a máš chuť si niečo vymeniť pozývam ťa 17.12. na SWAP v Prešove v Plaza Beach, kde budem aj ja hovoriť o našej značke, udržateľnosti a zodpovednosti spolu s mojim príbehom ako začal ZAIN.

Bude možnosť si zainovky vyskúšať priamo na mieste a ak sa zapáčia tak aj kúpiť domov ako darček pre seba alebo niekoho na kom ti záleží.

Tešíme sa na osobné stretnutia.

 

 

Zuzka Čerenská

CEO