Uznanie slabosti nie je zlyhaním ale prejavom vnútorného sebaprijatia.

Nový rok 2024 sme začali s odhodlaním dostať sa bližšie k ľuďom, ktorí možno o tom ešte nevedia, ale potrebujú byť konfrontovaní jednoduchou pravdou.
V tomto príspevku budem opäť osobná a dotknem sa trošku stretnutí a príbehov, ktoré ma počas uplynulého mesiaca konfrontovali so samou sebou ale aj so ZAINOM a zmyslom tejto značky na trhu.

Prvé moje zastavenie nastalo už na Silvestra, keď za mnou prišla jedna mladá sedemnásťročná žena a povedala mi, že je vďačná za ZAIN. Táto myšlienka ma potešila, ale čakala som zároveň, čo príde ďalej. Predtým, ako sme prišli na trh s jednoduchými pravdami, ktoré poukazujú na sebahodnotu a sebaprijatie, toto mladé dievča malo vnútorný zápas a boj s porovnávaním sa s ostatnými podobne , ako mnohé ďalšie ženy, nielen v tomto veku. Môj príbeh o tom, čím som si prešla v roku 2023, bol aj pre ňu inšpirujúcim. Spomínala, že je vďačná za to, že prinášame jednoduché pravdy, ktoré potrebovala aj ona vo svojom živote počuť, ale zároveň vníma aj to, že je mnoho ďalších, ktoré s tým zápasia.

Táto skúsenosť ma vrátila do zmyslu celého ZAINU. Hovoriť o veciach a tabuizovaných témach, o slabostiach a zlyhaniach, o pravdách a jednoduchých riešeniach, o prijatí a zlomenom srdci pre druhých. To bol dôvod, prečo som poskytla rozhovor pre magazín Sme ženy, v ktorom hovorím o životne náročnom období a ťažkých rozhodnutiach. Tu je malý úryvok z rozhovoru: „Úprimnosť a zraniteľnosť otvárajú dvere a dokážu nás posunúť ďalej, ak to dovolíme.“ Verím, že pravdovravnosť sa cení a uznanie slabosti nie je zlyhaním ale prejavom vnútorného sebaprijatia.
Okrem článku pre magazín Sme ženy, ktorý nájdete TU, vyšiel aj ďalší rozhovor pre portál podnikajte.sk, v ktorom hovorím o generačnej výmene v našej firme, vďaka ktorej aj vznikla značka ZAIN, za ktorou stojí šikovný tím ľudí.

Celý článok pre portál podnikajte.sk nájdete TU.

ZAIN, nie je len značka oblečenia.

ZAIN hovorí o veciach, ktoré sú zadarmo. Veciach, ktoré môžu meniť svet a uzdravovať aj naše okolie prostredníctvom jednoduchej pravdy.
Teším sa aj z toho, že ZAIN ponúka kvalitu, ktorá sa preukazuje aj vďaka slovám chvály na naše zainovky. Dostala ma reakcia Mira, ktorý vošiel v januári do kancelárie celý nadšený, že chce aby som písala jeho recenziu na tričko so stojačikom. S úsmevom diktoval tieto riadky s tým, že kolegovia mu ho závidia a „očumujú“ a zároveň hladkajú hladkacie vrecko, ktoré na tomto tričku má. Bizarná i smiešna situácia zároveň ma len utvrdila v tom, že to čo ZAIN prináša je nielen dôležité počuť, ale aj kvalitne vyrobiť, čo potvrdila aj Terka, ktorá po doručení objednávky cez eshop napísala túto spätnú väzbu.

               

 

Vedela som, že zainovky robíme dobre, a že si dávame záležať na výbere materiálu a strihu, aby to sedelo tak, ako má. Ale predsa len: „prekvapili“ a „najobľúbenejšie“? Tak to je už niečo!
Tešíme sa z každej vašej reakcie, ktorú nám posielate, a ktorú s nami zdieľate, či verejne alebo cez správy, ktoré k nám prichádzajú. Vážime si, že ste odvážni nosiť zainovky a hovoriť tak pravdu o sebe.

V ZAINE veríme, že jednoduchá pravda môže meniť svet.
Pridajte sa k nám.

Zuzka Čerenská
zakladateľka značky ZAIN